Як вибрати квартиру в новобудові

узнаете як вибрати квартиру в новобудові Ні для кого не секрет, що в наш час більшість людей, які планують придбати нову квартиру, віддають перевагу новобудовам. І такий вибір цілком виправданий, оскільки в цьому випадку надається великий термін експлуатації, якщо порівнювати, наприклад, із зношеним радянським житловим фондом. Тим більше, що ціна на квартиру в новобудовах без ремонту набагато нижча таких же варіантів, але тільки з ремонтом на вторинному ринку. Тому, якщо Ваш вибір зупинився на такому житлі, розстрочка від забудовника Київ http://tradicia.kiev.ua/ua/conditions/payment-by-installments/ — найкращий варіант.

Хоча і в новобудовах присутні свої недоліки, головні з яких — це потреба здійснювати ремонт, який часом затягується далеко не на один місяць і очікувати часу, коли він закінчиться у Ваших сусідів. Тому покупка квартири на первинному ринку потребує Вашої моральної готовності до тимчасового дискомфорту у вигляді пилу, бруду і шуму, неприємним звукам дрилів, молотків, мішків зі сміттям не тільки біля Вашого будинку, але і на сходовому майданчику.

HashFlare

Якщо на вторинному ринку житла склалося середовище проживання для жителів — налагоджені головні маршрути автомобільного транспорту, функціонують магазини, підприємства побуту та послуг, зелені зони облаштовані для відпочинку, тротуарні доріжки доглянуті й акуратні, то в нових районах жителі найближчим часом будуть позбавлені таких умов. Тим більше, що при всьому цьому з’являється ще й ризик придбання житла в недобудованому приміщенні, оскільки бувають випадки, коли будівництво може і не закінчитись з чисельних фінансових причин, які зазвичай настільки раптові і фатальні.

Серед головних критеріїв вибору житла, важливим було і залишається місце розташування. Постає питання про те, де ж найкраще придбати квартиру. На Заході люди віддають перевагу передмістям, де знаходяться їхні власні будиночки різної величини. Тоді центр міста використовується хіба що, як місце офісів і культурного життя. Такі передмістя є аналогом спальних районів, але вони більш затишні і набагато привабливіші, оскільки там забезпечується загальна автомобілізація.

Сучасні люди бажають мати свою квартиру десь поблизу центра для того, щоб не довелося витрачати зайвий час на дорогу в офіс. Поруч має бути метро або хоча б оптимальний маршрут транспорту. Деякі люди віддають перевагу тихим віддаленим районам. Тому те, як вибрати квартиру правильно, може підказати Ваш стиль життя, сфера занятості, потреби, майбутні перспективи членів сім’ї на найближчі десятиліття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

6 + 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: