«Нивки-Парк» — крок до мрії

Необходимо знать как выбрать «Нивки-Парк» - крок до мріїЩо може стати найбільш очікуваною і яскравою подією в житті кожної зрілої людини? Створення родини, народження дитини, а також придбання власного житла. Створити сімейний затишок і стати повноправним господарем комфортної оселі допоможе будівельна компанія з багаторічним стажем — «Інтергал-Буд». За всі роки нашої діяльності, ми зарекомендували себе як професіонали своєї справи. Найголовніше для нас — створення комфортних умов для наших клієнтів. Наші новобудови об’єднують у собі сучасність, якість, комфорт та зручність. Вся ці якості матиме житловий комплекс «Нивки-Парк». Поряд з мальовничою природою парку «Нивки» виростуть 12 багатоквартирних будинків, які відповідають усім вимогам безпеки та якості. В недалекому майбутньому, паркова територія буде повністю оновлена, відповідно до європейських еко-стандартів.

HashFlare

Важливою особливістю житлового комплексу «Нивки-Парк» є зручне розташування. Він знаходиться в п’яти хвилинах від станції метро. На території також планується зведення дитячого садочка, торговельного центру, дитячих та спортивних майданчиків. Така продумана та комфортна інфраструктура зробить ваше життя тут радісним і зручним.

Побажання клієнтів є пріоритетними для нас. Саме тому, ми пропонуємо покупцям придбати квартири без ремонту і оздобити їх на свій смак. Якщо ви бажаєте в’їхати у вже готове житло, наші спеціалісти мають можливість за допомогою сучасних та безпечних матеріалів створити оселю вашої мрії.

Також, йдучи на зустріч вам, ми пропонуємо можливість придбати квартиру у розстрочку. Для тих, хто готовий розрахуватися одразу на сто процентів, передбачені приємні знижки. При цьому, ви зможете ознайомитися з усією документацією заздалегідь.

Якщо ви маєте бізнес, або плануєте стати підприємцем, купівля приміщень для цієї мети, може стати досить вигідною інвестицією. Особливо, якщо ви будете жити неподалік. До того ж, бізнесмени зможуть обрати приміщення та необхідне планування ще на етапі будівництва та не витрачати кошти та час на перепланування.

Купити квартиру в новобудові можна на сайті  http://nivki-park.com.ua/ua/kvartyry/. Тут також можна діснатися багато іншої корисної інформації та отримати відповіді на питання. Наші менеджери зв’яжуться з вами будь-яким зручним для вас способом. Мрія може стати реальністю разом з комплексом «Нивки-Парк».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

fourteen − 9 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: